Ilford

Fotografia zaczyna się w głowie, a kończy na papierze

Nasza misja to dostarczanie Wam wysokiej jakości druków, które pozwolą przelać fotografię na papier w jak najwyższej jakości i trwałości. Wieloletnie doświadczenie  w druku fotografii i wiedza to atuty FAF. W pracowni wykorzystujemy wyłącznie oryginalne tusze oraz markowe papiery Ilford. Pracownia to nie automat, a współpraca z żywym człowiekiem. Dlatego każda praca jest traktowana indywidualnie a autor jest partnerem. Wspólnie z autorem/autorką, dyskutując o fotografii dochodzimy do możliwie najlepszych efektów.  Usiądźmy i porozmawiajmy razem a w przyjacielskiej atmosferze przelejemy na papier żywe emocje i nasze wspólne zaangażowanie!

Pracuję z zawodowcami i amatorami od kilkunastu lat i wiem że tylko przyjazna współpraca z autorem gwarantuje świetne efekty. Każdy projekt jest inny i każdy autor jest ważny. Porozmawiajmy o waszych fotografiach.

Fotografia Zaczyna się w głowie, a kończy na papierze – Michał Wiatrowski

Wiedzy i doświadczeniu FAF zaufali: Emil Biliński / Marek Arcimowicz / Magda Wasiczek / Tomasz Lazar / Wronika Kosińska / Piotr Werner / Robert Wolański / Tomasz Kawecki / Bartosz Frątczak / Richatd Tushmann / Michał Zieliński / Kinga Wnuk / Waldemar Dowejko / Leszek Górski…. i wielu innych. Wspólnie poprowadziliśmy warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim i Patrickiem Zachmannem